טוב ליבו של ילד בן 6 גרם לדיסני להגשים לו חלום

ג'רמיין בל הוא ילד בן 6 אשר חי עם אימו בפלורידה. במשך יותר משנה הוא חסך כסף בכדי לממן טיול לדיסני וורלד ביום הולדתו. כשמע ג'רמיין על סופת ההוריקן שכונתה "דוריאן" המתקרבת לדרום מדינת קרוליינה, היכן שהוא שהה באותה העת בביקור אצל סבתו. החליט ג'רמיין לוותר על חלומו הגדול לבקר בדיסני וורלד ובמקום זאת, להשתמש בכל הכסף שחסך בכדי לקנות לחמניות עם נקניקיות, צ'יפס ומים לנפגעים והנמלטים מסופת ההוריקן.

בטוב ליבו, ג'רמיין וויתר על חלומו הגדול לבקר בדיסני וורלד. החלום שעבור הגשמתו חסך כסף במשך יותר משנה. השמועה על כך התפשטה ברשתות החברתיות והגיעה עד להנהלת דיסני וורלד. טוב ליבו של ג'רמיין ריגש את חברי ההנהלה והם החליטו לגמול לג'רמיין על טוב ליבו ולהעניק לו את הטיול עליו חלם במשך זמן רב בחינם. בתוך זמן קצר, הם שלחו את אחד האוטובוסים שלהם כשהנוסעים הם עובדי דיסני וורלד בשלל דמויות דיסני כדי להודות לג'רמיין, לשבח אותו על טוב ליבו ולבשר לו כי הטיול עליו חלם במשך זמן רב יוענק לו בחינם.

דיסני וורלד פרסמו סרטון בו סיפרו את סיפורו של ג'רמיין והראו כיצד הם מפתיעים אותו ומבשרים לו על כך שהחלום שלו לבלות בדיסני וורלד יתגשם בקרוב. ג'רמיין המופתע שמח והתרגש מאוד לשמוע על כך.

אהבת את הפוסט? למה לא לשתף אותו?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp