חתול מיוחד, נוהג לנחם אבלים בלוויות

בוויראל, מרסיסייד אשר בצפון מערב אנגליה. גרים כריסטינה ג'ונס וסטוארט יו המגדלים 4 חתולים. את החתול הצעיר שלהם, פאדי (Paddy) הם הצילו מחווה לפני כמה שנים ומגדלים אותו מאז שהיה גור.

בשנים האחרונות, החל פאדי להשתתף בלוויות שנערכו בבית הלוויות המקומי (Co-op Funeralcare’s Mayfields Woodland Burial Site). "נדמה שלחתול יש חוש שישי מיוחד, הוא יודע להופיע בתזמון מושלם כשנערכות לוויות במקום" מספרת קארול פאטון, האחראית על סידורי הלוויות במקום.

"הוא נכנס בשקט ומתיישב בשורה הראשונה, האחרונה או ליד מי שהכי זקוק לו. הוא פשוט מרגיש מי הכי זקוק לו וקרב אליו לנחמו" היא ממשיכה לספר. "פאדי השתתף כבר ביותר מ100 לוויות שערכנו, כמו בא לחלוק כבוד אחרון לנפטר. זה מרומם את רוחם של האבלים ומקל על כאבם".

פאדי כבר הפך לחלק בלתי נפרד מהלוויות הנערכות במקום וזכה לדף משלו באתר האינטרנט של החברה המספקת את שרותי הלוויות במקום. כריסטינה ג'ונס, בעלת החתול מספרת "כבר כשהיה גור קטן, הרגשנו שיש בו משהו שונה מהחתולים האחרים. לפני מס. שנים הוא נעלם לנו ולאחר שתלינו שלטים, הסתבר לנו שהוא היה עסוק בניחום אבלים. זה לא מפתיע אותנו כי הוא מאוד אוהב להעניק ולקבל תשומת לב"

אהבת את הפוסט? למה לא לשתף אותו?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp