המכונית הזו יכולה לעשות קפיצות חבל

זה לא פוטושופ, זו לא עריכת וידאו, זה אמיתי לחלוטין. לרכב הזה קוראים "ציקלון" והוא מסוגל לקפוץ לגובה של 3.7 מטר בקירוב. אה, הוא גם יכול לעשות קפיצות חבל.

גילברט גונזאלס מסאן אנטוניו, טקסס הוא הבעלים של מוסך לשחזור ושיפור רכבים והוא גם היוצר של הציקלון. גילברט מאוד אוהב רכבים מחד. ומאידך, הוא מאוד אוהב לקרוא תיגר על מגבלות ולהפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי.

איך הוא עשה את זה? הוא חיזק את שלדת הרכב כך שתעמוד בטלטלות הקפיצה מבלי להתפרק. הוא הוציא את כל החלקים שאינם הכרחיים, כולל המנוע והגיר של הרכב. הוא פירק את מערכת המתלים והרכיב במקומה מערכת פניאומטית מיוחדת שעובדת בשילוב עם 8 מיכלי אוויר דחוס.

כאשר מפעילים את המערכת הפניאומטית באמצעות השלט הרחוק, מוזרם אוויר דחוס בלחץ ומהירות גבוהים אל מיכלי האוויר הגמישים המחוברים אל הגלגלים. המילוי המהיר והעוצמתי גורם לרכב לנתר כלפי מעלה. כאשר הרכב נוחת, האוויר נדחס במיכלים הגמישים מעוצמת המכה אך מהר מאוד שואף להתפשט בחזרה ובכך להדוף את הרכב שוב כלפי מעלה. התהליך הזה יימשך כל עוד לא ייפתחו שסתומי האוויר המובילים אל המיכלים ויאפשרו לאוויר להידחס חזרה אל המיכלים בלחץ.

אהבת את הפוסט? למה לא לשתף אותו?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp