בן 9 החליט לתת למורתו העלאת שכר מכסף שקיבל ליום הולדתו

כולנו יודעים ששכרם של מורים אינו מהגבוהים בשוק העבודה. גם פארקר ווליאמס, תלמיד כיתה ג' בטמפה, פלורידה יודע זאת. בעוד רוב בני גילו לא יחשבו פעמיים לפני שיוציאו את הכסף שקיבלו במתנה ליום הולדתם על צעצועים, משחקים ובילויים. לפארקר היה רעיון אחר לשימוש ב$15 שקיבל ליום הולדתו. במקום לבזבז אותם על עצמו ולהנות מהם, הוא החליט להעביר אותם הלאה ולעשות טוב למישהו אחר.

פארקר החליט לעשות משהו נחמד עבור מי שלדעתו מבצע את "העבודה החשובה ביותר" ובחר לתת את הכסף למורה שלו בביה"ס היסודי Gorrie בטמפה, פלורידה. הגברת צ'יימברס. "היא מורה מאוד נחמדה. יש לה דרך מיוחדת ללמד והיא מקדישה זמן לכל אחד ואחד מהתלמידים" נימק פארקר את החלטתו לאחר מכן. מבלי לשתף אף נפש חיה בהחלטתו, התיישב פארקר לכתוב מכתב למורה שלו, גברת צ'יימברס.

מבלי לשתף אף נפש חיה בהחלטתו, התיישב פארקר בערב לכתוב מכתב למורה שלו, גברת צ'יימברס.

גברת צ'יימברס היקרה,
אני חושב שמורים אינם מקבלים את השכר שהם ראויים לקבל.
האם תואילי לקבל שי זה?
"
פארקר הכניס את $15 שקיבל ליום הולדתו לשקית והצמיד את שקית הכסף באמצעות שדכן למכתב. ומיהר להגיש לה אותו כשנכנס לכיתה למחרת בבוקר.

גב. צ'יימברס התרגשה מאוד מהמחווה של פארקר. היא חיבקה אותו בהתרגשות והודתה לו על המחווה מחממת הלב. לאחר מכן, ענתה לו בתחתית המכתב והשיבה לו את המכתב עם הכסף.

"
איני יכולה לקבל זאת, אך אני מעריכה את המחווה שלך, פארקר.
תלמידים כמוך הם הסיבה שאני מלמדת 🙂
"
ענתה הגב. צ'יימברס לפארקר.

הוריו של פארקר מצאו את המכתב בילקוט שלו ומיהרו לפרסם את האירוע בהתרגשות רבה עם חבריהם ומכריהם.

So I found this in Parker’s folder this morning.Dear Mrs. Chambers,I don’t think that teachers get paid enough for what they do so will you accept this gift?

פורסם על ידי ‏‎Darrell R Williams‎‏ ב- יום חמישי, 31 באוקטובר 2019

על אף שהמורה סירבה לקבל את המתנה מפארקר, הוא כבר קיבל את הסיפוק שלו מהנתינה. "זה גרם לי להרגיש ממש נעים וטוב לתת מעצמי ולהעביר את זה הלאה". אנחנו בהחלט מסכימים.

אהבת את הפוסט? למה לא לשתף אותו?

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp